+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Самарець Євгеній

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

26 вересня 2022 р. в складі десантно-штурмових військ під час штурму поблизу м.Бахмут потрапив під сильний артилерійсько-мінометний вогонь противника і отримав мінно-вибухову травму, вогнепальне осколкове наскрізне поранення нижньої щелепи та бокової поверхні шиї справа з пошкодженням зовнішньої яремної вени, лицевої артерії та її гілок. Вогнепальний багатоуламковий перелом тіла нижньої щелепи справа, вогнепальне осколкове сліпе проникаюче поранення нижньої та верхньої губи справа та правої щічної ділянки. Закриту черепно-мозкова травму, струс головного мозку. Акубаротравму. Двобічну гостру нейросенсорну приглуховатість. Післятравматичну нейропатію дрібних гілок лицевого нерва зправа, максилярної та мандибулярної гілок трійчастого нерва зправа. Девіацію носової перегородки з порушенням дихання. Посттравматичну контрактуру скронево-нижньощелепного суглоба.
У 2010 році Євгеній був призваний на строкову службу. З 2016 до 2021 проходив службу за контрактом у Збройних Силах України. Брав участь в антитерористичній операції й отримав статус учасника бойових дій. З початку повномасштабного вторгнення пішов добровольцем.Спочатку був на Ізюмському напрямку, згодом перенаправили в сторону Бахмута. 26 вересня 2022 р. під час відбиття наступу у Бахмуті отримав серйозні поранення. Завдяки побратимам героя евакуювали з поля бою і доставили до найближчого госпіталю. Після надання першої медичної допомоги його евакуювали до Дніпра, де зробили дві операції (перев’язка та прошиття яремної вени, діставали уламки щелепи і зашивали обличчя).Наразі стан бійця стабілізували, попереду чекає операція з встановлення імплантату з аутотрансплантатом.
Завдання - Моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантату з аутотрансплантатом (з гвинтами для кріплення та 3Д-друком анатомічної моделі).
Євгенія прооперовано 8 червня 2023р. Одужує.
Збір в 128 373 грн закритий, рахунок сплачений.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя 💙💛

Made with