+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Самойлов Володимир

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

25.03.23 під час безпосередньої участі у бойових діях, а саме виконання бойових завдань поблизу н.п.Первомайське Донецької обл., в результаті обстрілу танком отримав вогнепальне сліпе поранення нижньої губи та підборіддя ліворуч зі значним дефектом тканин. Вогнепальний багатоуламковий перелом нижньої щелепи у фронтальному відділі. Сторонні тіла в м'яких тканинах дна порожнини рота. Закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку у вигляді цефалгічного та вестибуло-атактичного синдромів. Посттравматичний субкон'юктивальний крововилив правого ока. Акубаротравму з перфорацією барабанної перетинки справа. Гостру нейросенсорна туговухість з двох сторін. Вогнепальне сліпе поранення лівої руки з вогнепальним переломом плечової кістки в нижній третині. Вогнепальне сліпе поранення лівої гомілки. 
Володимир мешкає в Кіровоградській області м.Олександрія. До великої війни мав невеликий бізнес з будівництва. Має двох дітей.
Завдання - моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантата нижньої щелепи (в комплекті з гвинтами для кріплення)
Враховуючи стан Володимира, хірургічне втручання з встановлення імплантату відбулося 04.07.23, до закриття збору. Герой одужує.
Суму в 87 125,00 грн оплатила благодійна організація БФ "СЛАВА УКРАЇНІ".
Дякуємо за співпрацю та допомогу герою!

Made with