+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Сеничак Микола

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

22.02.24 під час виконання бойового завдання поблизу н.п.Роботине внаслідок удару дрона отримав мінно-вибухову травму: перелом нижньої щелепи в ділянці кута праворуч, і вогнепально-осколкові сліпі поранення м'яких тканин правого плечового суглоба, лівого стегна та гомілки з наявністю сторонніх тіл (металеві уламки). Акубаротравму. Як наслідок, хронічний травматичний остеомієліт нижньої щелепи справа. Флегмона правої нижньощелепної ділянки. 

Микола уродженець Львівської області. Справжній патріот, дуже позитивна людина.Закінчив Миколаївське професійно-технічне училище зі спеціальності художник-вітражист.До 2008 року працював в Миколаєві на ринку вантажником, та згодом повернувся на Львівщину.В тому ж 2008 році одружився, народилися донька і син.Займався ремонтними роботами.Останній час працював у Польщі будівельником та маляром-штукатуром. Як тільки почалася повномасштабна війна, він повернувся, організував все, що було необхідно вдома і в січні 2023 року пішов добровольцем на фронт. 
В сімʼї Миколи в перший день війни пішов на захист Батьківщини його рідний молодший брат. Брат нещодавно загинув… 
Завдання — моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного однокомпонентного імплантату нижньої щелепи (з гвинтами для кріплення) 
Враховуючи стан Миколи, хірургічне втручання з встановлення імплантату відбулося 18.04.24р., до закриття збору. Герой одужує.
Суму у 93 220,00 грн оплатила благодійна організація БФ "КОЛО".
Дякуємо за співпрацю та допомогу герою!

Made with