+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Середич Микола

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

25.02.24 під час виконання службових обов'язків в районі с.Іванівське (під Бахмутом) Донецької обл. внаслідок удару FPV-дрону отримав мінно-вибухову травму: вогнепальне проникаюче поранення рогівки правого ока. Перелом нижніх стінок обох орбіт та латеральної стінки правої верхньощелепної пазухи з гемосинусом обох верхньощелепних пазух. Закриту травму грудної клітки. Забій грудної клітини зліва. Закритий перелом с\3 лівої ключиці. Відкритий вогнепальний перелом н\3 правої ліктьової кістки, 4-5 п'ясних кісток правої кисті. 
Микола народився на Львівщині в багатодітній родині. Після школи закінчив Турківський професійний ліцей зі спеціальності електромонтера-водія.У 2009-2010 рр. служив у лавах ЗСУ.Після звільнення якийсь час мав працевлаштування охоронцем супермаркету «Арсен».З 2015-2022 рр. був офіційно працевлаштований на Львівському концерні «ХлібПром». З натури скромний та чесний, люблячий свою родину чоловік.З дружиною Василиною познайомились, коли працювали в супермаркеті «Арсен».Василина працювала адміністратором, а Микола водієм.Зустрічалися майже два роки, поки побралися. Це було кохання, що дозрівало упродовж часу, щоб пізнати один одного як особистість і створити сімʼю. Микола не надто любить слова про романтику стосунків, як він висловився, що не робив пропозицію своїй дружині біля Ейфелевої башти, але саме вірність та надійність є його основоположними рисами, як чоловіка, котрий відповідальний: за дружину та синочка Максима, родину, Батьківщину. Найголовнішим скарбом кохання Миколи та Василини є їх маленький синочок, якому пішов другий рік.
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованої орбітальної пластини з РЕЕК (в комплекті з гвинтами для кріплення).
Сума в 50 594,00 грн зібрана і сплачена.
Микола прооперований 15.03.24р. Одужує.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя!

Made with