+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Шаров Олександр

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

10.04.23р. під час бойових дій під Бахмутом через влучення міни в окоп, отримав мінно-вибухову травму: вогнепальне осколкове множинне проникаюче сліпе сегментарне черепно-мозкове поранення з вхідним отвором в лобній ділянці праворуч. Численні інородні тіла (металеві та кісткові) в обох лобних та лівій тім’яній частці. Дірчастий перелом передньої та задньої стінок лобного синусу, багатоуламковий перелом кісток передньої черепної ямки з численними розривами твердої мозкової оболонки. Гостре стиснення головного мозку субдуральною гематомою над лівою півкулею, гострою внутрішньо мозковою гематомою лівої лобно-тим’яної ділянки, субарахноїдальний крововилив. Набряк головного мозку. Пневмоцефалія.
Олександр професійний художник. Народився в Гайсині Вінницької області. Закінчив Одеський художній фаховий коледж ім.Грекова. Довгий час жив, творив і водночас викладав пластичну анатомію та живопис митцям-початківцям, в Одесі.Полотна художника виставляються у престижних картинних галереях України. Їх купували не лише в Україні, а з Іспанії, Польщі, Ізраїлю, Нідерландів, США та інших країн. Останні роки Олександр мешкав в Ірпені, займався викладацькою роботою і там, і в Києві. Після повномасштабного вторгнення чоловік хотів йти до ТРО, але його не взяли, бо прописаний на Вінниччині. Під обстрілами дійшов пішки до Києва, а потім попутками дістався Гайсина. У грудні 2022 року вже були військові навчання, в перервах між ними художник допомагав своїм студентам, проводив онлайн-консультації та уроки. Після військових навчань був направлений під Бахмут, де через захоплення культурою Японії та татуювання в японському стилі, отримав позивний «Самурай».Після поранення Олександр вісім днів був у комі, медики жодних шансів не давали.Коли вийшов з коми, його права рука була паралізована, він не міг ходити та говорити. Досі не може читати та розв’язувати математичні приклади. Проте, коли побачив фарби, мольберт та полотно, став натхненно працювати.
Завдання - моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантату нейрозаплатки (з гвинтами для кріплення та 3Д-друком анатомічної моделі)
Зібрано та сплачено 108 375 грн.
Олександр прооперований 29 вересня 2023 р. Одужує.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя 💙💛 

Made with