+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Шеремет Михайло

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

19.08.23 військовослужбовці роти спеціального призначення пересуваючись на автомобілі для зміни бійців, що несуть бойове чергування на спостережному посту поблизу н.п.Вовчанськ Чугуївського р-ну Харківської обл., рухаючись польовою дорогою, здійснили наїзд на міну, внаслідок чого отримав вогнепальне поранення голови, шиї, правої верхньої кінцівки та обох нижніх кінцівок. Вогнепальне поранення обличчя з руйнуванням правого ока, ушкодженням повік. Вогнепальне поранення підборідного відділу з багатоуламковим переломом тіла та обох суглобових відростків нижньої щелепи та дефектом підборідного відділу нижньої щелепи, травматичною ампутацією 32, 31, 41, 42, 43, 44 зубів. Вогнепальне осколкове сліпе та дотичне поранення передньої та задньої поверхні шиї справа. Закрита черепно-мозкова травма. Струс головного мозку. Акубаротравма. Розрив обох барабанних перетинок. Уламковий перелом проксимальної фаланги ІІ пальця правої кисті з незначним зміщенням уламків. Уламковий перелом медіальної кісточки. Перелом середньої третини лівої ключиці без зміщення. Субкапітальний перелом ІІ плеснової кістки зі зміщенням. Уламкові переломи ІІ, ІV плеснових кісток на рівні основи, V плеснових кісток на рівні середньої третини зі зміщенням (стан важкий).
Михайло родом з м.Красний Лиман Донецької обл. Згодом переїхав до дружини в м.Краматорськ. Одружений, батько дівчинки-підлітки. Надзвичайно любить тварин і рибалку.До 2013 року працював в охороні заводу в м.Горлівка. Завжди мріяв про військову службу. Любов до собак і мрія про службу поєдналися і Михайло став Прикордонником кінологом. З 2014 року служив інспектором-кінологом у Держприкордонслужбі у Харківській обл. З 2015 року — у Краматорському прикордонному загоні, його підрозділ відповідав за кордон у р-ні Бахмута і Мар'їнки. Пройшов АТО з початку і до самого 2022 року. На фото Михайло зі своїм собакою Рексом, якого взяв ще щеням і навчив пошуку зброї та вибухових речовин. Рекс на службі знаходив багато зброї та вибухівки, яку намагалися перевозити з окупованої території. Зараз Рексу вже 11 років і у 2022 році він вийшов на пенсію. Михайло взяв іншу собаку і збирався вчити її для служби, але почалася повномасштабна війна. На початку великої війни чоловік вивіз родину та шість собак і двох котів у Львівську обл. й змінив військову професію, перейшовши до штурмової бригади Першої окремої бригади спеціального призначення ім.Івана Богуна, батальйон Гайдамаки.
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантату нижньої щелепи з титану та суглобової ямки з РЕЕК (з гвинтами для кріплення).
Враховуючи стан Михайла, хірургічне втручання з встановлення імплантату відбулося 11.03.24, до закриття збору. Була проведена тотальна реконструкція нижньої щелепи та суглобової головки скронево-нижньощелепного суглоба та суглобової ямки виличної кістки індивідуальним титановим імплантатом, закрити обʼємний дефект внутрішніх тканин у ротовій порожнині. Герой одужує.
Суму в 128 326,00 грн оплатила благодійна організація БФ "КОЛО".

Дякуємо за співпрацю та допомогу герою!

Made with