+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Шевченко Віталій

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

07.03.23р. під час бойових дій при виконанні службових обов'язків від авіаудару в Вугледарі Донецької обл. отримав мінно-вибухову травму. Вогнепальне осколкове поранення обличчя. Багатоуламковий перелом лівої верхньощелепної пазухи, скулоорбітального комплексу зліва, верхньої щелепи. Контузія, субкон'юнктивальний крововилив, частковий гемофтальм лівого ока.
Віталій проживає в м.Синельникове Дніпропетровської обл.До війни працював слюсарем-ремонтником трубопрокатного виробництва. Одружений, має сина 14 років і дочку 12 років.
 Завдання - Моделювання та виготовлення індивідуалізованого скуло-орбітального комплексу з титану (з гвинтами для кріплення та 3Д-друком анатомічної моделі).
Герой прооперований 11.04.23р. Одужує.
Втручання проводилося на клінічній базі Кафедри щелепно-лицевої хірургії - у Відділенні щелепно-лицевої хірургії Центру патології голови та шиї Київської обласної клінічної лікарні.
В ході складного і тривалого втручання (операція тривала 6 годин) орбіту було відновлено пацієнтспецифічним імплантатом, а дефект піднебіння заміщено мікросудинним клаптем з передпліччя.
Операцію проводили: професори Андрій Копчак і Юрій Чепурний

Збір в 105 570 грн. закритий, рахунок сплачений.

Made with