+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Шпак Олег

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

19.08.22 під час бойових дій поблизу н.п. Піски Донецької обл. внаслідок мінометного обстрілу з боку противника, отримав мінно-вибухову травму тяжкого ступеня: відкриту черепно-мозкову травму, перелом основи та склепіння черепа, дефект склепіння черепа лівої лобно-скронево-тім'яної ділянки незаміщений, розміром 107,4 мм х 84,3 мм, площею 90,53 см2, множинний забій лівої гемісфери головного мозку, епідуральну гематому, струс головного мозку. Травматичну перфорацію барабанної перетинки ліворуч. Хронічну двобічну нейросенсорну приглухуватість. Акубаротравму. Травматичний перелом правої гілки нижньої щелепи. Забій грудної клітки, розрив мембранної оболонки трахеї на рівні 5 та 9 її півкілець, що ускладнилися післятравматичним лівобічним пневмогідротораксом, нагноєною гематомою середостіння. Стійкий помірно виражений астено-невротичний стан з проявами інсомнії та когнітивними порушеннями.
Олег з мамою, дружиною та синами мешкає в м.Снігурівка Миколаївської обл. За фахом — Машиніст незнімної дрезини 6 розряду. 25 років пропрацював на АТ "Укрзалізниця". Починав з монтера залізничних шляхів, а потім опанував спеціальність машиніста, отримавши найвищий розряд. Завзятий голубівник, каже, що голуби дають йому жагу до життя.З липня 2021 року пішов добровольцем в АТО (район Авдіївки), там був і на початку повномасштабної війни.А його сімʼя з 19 березня 2022 року по 10 листопада 2022 року знаходилася в окупації.Після отриманого поранення Олег 20 днів був в комі, евакуйований в непритомному стані під іншим прізвищем, коли опритомнів написав справжнє імʼя та прізвище. Дізнався, що вижив єдиний з підрозділу в 12 бійців.
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованого імплантата нейрозаплатки (в комплекті з гвинтами та анатомічною моделлю).
Сума в 123 480,00 грн зібрана та сплачена.
18.04.24р. Олег успішно прооперований. Одужує.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя 💙 💛

Made with