+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Сотник Дмитро

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

07.10.23 під час бойових дій при виконанні службових обов'язків, внаслідок танкового обстрілу позиції, біля н.п.Макіївка отримав мінно-вибухову травму: вогнепально-осколкове сліпе поранення обличчя, закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, перелом верхньої щелепи та вилично-орбітального комплексу ліворуч. Уламок в ділянці нижньої щелепи праворуч. Відкрите хребтово-спиномозкове поранення. Металевий уламок в хребтовому каналі на рівні Th5, в дузі Th5. Множинні вогнепально-осколкові сліпі поранення спини, проникаючи в черевну порожнину. Стороннє металеве тіло в ділянці купола діафрагми зліва. Сторонні тіла м'яких частин спини.
Родом Дмитро з с.Кучерівка Сумської обл.До повномасштабного вторгнення працював будівельником в Києві. Неодружений, але все ще попереду, дуже любить риболовлю, футбол, всі активні види спорту.Після мобілізації пройшов навчання і потрапив на схід.
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованої орбітальної пластини з РЕЕК та накладки на гайморову пазуху з РЕЕК (в комплекті з гвинтами для кріплення).
Враховуючи стан Дмитра, хірургічне втручання з встановлення пластини та накладки відбулося 25.11.23р. Операція тривала 5 годин, результатом лікарі задоволені. Герой одужує.
Суму в 58 923,00 грн зібрано і сплачено.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя 💙 💛

Made with