+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Ткаченко Денис

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

22.01.24 під час виконання бойового завдання в районі н.п. Рівнопіль Донецької обл. внаслідок скиду вибухового предмета з ворожого дрону отримав мінно-вибухову травму: поєднану відкриту черепно-мозкову травму. Забій головного мозку середнього ступеня. Багатоуламковий перелом кісток скуло-орбітального комплексу зліва. Багатоуламкові переломи основи черепа: крайовий перелом соскоподібного відростка ліворуч, перелом суглобової поверхні скронево-нижньощелепного суглоба ліворуч, перелом стінок клиноподібної пазухи та великого крила ліворуч, перелом назо-етмоїдального та вилично-орбітального комплексу ліворуч, перелом лобної кістки ліворуч, перелом усіх стінок гайморової пазухи ліворуч, перелом усіх стінок орбіти ліворуч (Ле-Фор 3 типу). Геморагічні вогнища забоїв в лівій скроневій області. Вогнепальні осколкові поранення лівої частини обличчя з травматичною ампутацією лівого ока та переломом виличної кістки зліва, дефектом тканин, спинки носа і поперекової ділянки. Пневмоцефалія. Гемосинус. Вогнища забою скроневої частки ліворуч 2 типу за Корнієнком.
Денис уродженець Київської обл. Народився в повній сімʼї, має молодшого брата.З дитинства любив добиватися результатів. Займався спортом: волейболом (отримав КМС), боксом.Любив автомобілі та техніку.Після закінчення школи заочно навчався в Київському національному університеті залізничного транспорту. Отримав диплом за фахом:складач і оглядач вагонів та провідник пасажирських вагонів.Під час навчання працював з автомобілями й не залежав фінансово від батьків.З початку повномасштабної війни в перший день пішов добровольцем, офіційно в військо був зарахований з 23 травня 2022 року.Його село не було в окупації, але русня окупувала сусідні села за три кілометри від його Лехнівки, тож зволікати не було часу і його рішення захищати Батьківщину було стрімким і однозначним.
Його батько також пішов воювати, на сьогодні списаний з рядів ЗСУ ха станом здоров'я: цукровий діабет, отриманий на фронті, забрав у захисника ноги. 
Денис неймовірно щирий та відвертий, чистий і чесний, справжній і мужній хлопець. У свої 24 роки несамовито цілеспрямована особистість, робить тільки те, що вважає правильним для себе. Не слідує визнаним авторитетам та соціальним ролям, дотримується лише своїх принципів і доктрин, що для нього є цінними. Не зважає на думку інших, в особистих принципах і моральних переконаннях йде до кінця.
Після одужання Денис налаштований повернутися на фронт.
"- моя мотивація проста. Кожен має бути готовим йти воювати. Щоб замінити тих, хто тримав фронт з 2014, потім з 2022, хто вже не повернеться. Бо якщо чоловік не піде на захист своєї батьківщини, то ворог прийде на його маленьку батьківщину, знищить його, зґвалтує і вб'є його рідних. Я це бачив в деокупованих селах. Я говорив з їхніми полоненими. Їх ціль знищити нас усіх. Вибору немає. Лише дати відсіч..."
Завдання — моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного вилицево-орбітального комплексу з титану (в комплекті з гвинтами для кріплення та 3Д друком анатомічної моделі черепа).
Сума в 87 877,00 грн зібрана і сплачена.

Денис готується до операції.

Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя!

Made with