+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Третяк Денис

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

29.07.23 під час бойових дій при виконанні службових обов’язків в Луганській обл. отримав мінно-вибухову травму, вогнепальне кульове поранення в ділянці обличчя з багатоуламковим переломом верхньої та нижньої щелепи ліворуч. Перелом кісток носа. Множинні багатоуламкові переломи всіх стінок орбіти ліворуч зі зміщенням уламків. Забій головного мозку.
Денис народився та проживає в Сумській обл. м.Конотоп. До великої війни проходив службу в Національній Гвардії України. Тож, після повномасштабного вторгнення ворога не зміг всидіти вдома і повернувся у військо добровольцем. На фронті виконував задачі як штурмовик і снайпер.
Ургентно був прооперований 10.08.23. Лікарям вдалося максимально якісно закрити зовнішній дефект обличчя.Герой налаштований боротися, одужувати та повернутися в рідну частину. Не уявляє свого життя без військової служби, найбільше бажання — скоріше повернутися до побратимів та воювати за свою країну.
Завдання – оплатити рахунок за пацієнтспецифічний індивідуалізований набір для металоостеосинтезу середньої зони обличчя (в комплекті з гвинтами для кріплення).
Сума у 23 314,00 грн зібрана та сплачена.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя 💙💛

Made with