+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Удод Віталій

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

22.04.23 під час виконання службових обов'язків на Бахмутському напрямку в результаті масованого ворожого обстрілу з артилерійських систем різних калібрів отримав мінно-вибухову травму: вогнепальне поранення, черепно-мозкову травму, забій мозку ІІ ступеню, перелом стінки гайморової пазухи, правої орбіти, ґратчастої кістки, забій правої скроневої кістки. Гемосинус. Посттравматичну перфорацію барабанних перетинок з обох стопін. Проникаюче поранення зі сторони орбіти, гіфему, травматичний мідріаз, повну офтальмоплегію ОD, контузію, вогнепальне осколкове сліпе поранення правого плеча, стегна та гомілки. Вогнепальний перелом правої п'яткової кістки. Травматичну ампутацію І пальця правої кисті.
Віталій уродженець Чернігівської області.Навчався в Згурівському професійному ліцеї на тракторист-машиніста широкого профілю. З 2012 року працював на Чернігівщині в агрофірмі (ТОВ «Земля і Воля») 6 років.З 2018 року переїхав на Київщину та працював в с.Гоголів Броварського району на меблевій фабриці «Грейд плюс» оператором форматного станка.Звідти був мобілізований на Донецький напрямок.Неодружений. Має молодшого брата, який також воює. Вдома синів чекає мама. 
Враховуючи стан Віталія, хірургічне втручання відбулося 25.01.24, до закриття збору.
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованої пацієнтспецифічної орбітальної пластини з РЕЕК (з гвинтами для кріплення та анатомічною моделлю). 
Сума у 24 716,00 грн зібрана та сплачена.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя 💙 💛

Made with