+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Валківський Андрій

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

04.03.23 під час виконання завдань по захисту Батьківщини біля н.п.Бахмут Донецької обл. внаслідок артилерійського та мінометного обстрілу з напрямку н.п.Покровське з боку регулярних окупаційних військ збройних сил рф, отримав мінно-вибухову травму тяжкого ступеня: множинні вогнепальне осколкове сліпі поранення обличчя з дефектом м'яких тканин зліва. Вогнепальний перелом лівого виличноорбітального комплексу. Перелом основи черепа. Забій головного мозку ІІ ст. Травматичне розмозження лівого ока, рвана рана обох повік лівого ока. Вогнепальні осколкові сліпі поранення обох нижніх кінцівок, вогнепальний перелом обох кісток правої гомілки зі зміщенням на рівні н\3, правої кисті.  
Андрій з дружиною і батьками мешкає у Харкові.Закінчив факультет комп’ютерних інформаційних технологій в Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут". Працював пиляром і торцювальником.На початку повномасштабного вторгнення "заробив грошей, щоб залишити для дружини й звернувся в військкомат в березні 2022 року".  Був піхотинцем. Звільняв Харківську обл., спочатку Коробочкине, потім Шевченкове, дійшов до села Мала Вовча, далі Куп‘янськ, і так до Бахмуту.
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованого виличноорбітального комплексу з РЕЕК (в комплекті з гвинтами для кріплення) та 3 Д друк анатомічної моделі черепа.
Сума в 57 200,00 грн зібрана та сплачена.
Андрій прооперований 28.12.23р. Одужує.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя � 💛

Made with