+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Войнов Іван

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

05.05.24 під час виконання військових обов'язків в напрямку Вовчанська Харківської обл., а саме, задачі по РЕБ, внаслідок скидання КАБу отримав вибухову травму: відкриту проникаючу черепно-мозкову травму головного мозку. Втиснутий імпресивний перелом лобної кістки, передньої стінки лобної пазухи, лінійний перелом задньої стінки лобної пазухи зліва. Пневмоцефалія. Травматичний відкритий перелом тіла нижньої щелепи між 41 та 31 зубами та суглобового відростка зліва зі зміщенням уламків. Стабільний неускладнений компресійний перелом тіла Th4 І ст. Поєднане вогнепальне осколкове поранення живота, лівого передпліччя, правого стегна з наявністю сторонніх тіл. Сліпе проникаюче поранення лівого колінного суглоба з наявністю сторонніх тіл. Сліпі поранення правої гомілки з крайовим переломом середньої третини великогомілкової кістки з наявністю сторонніх тіл. Сліпі та наскрізні поранення лівої гомілки та стопи з багатоуламковим переломом проксимального епіметафіза великогомілкової кістки, верхньої третини та дистального епіметафіза обох кісток гомілки, з уламковим переломом таранної, п'яткової кістки з дефектом кісткової тканини, з пошкодженням передньої та задньої великогомілкової артерії та великогомілкового нерва на рівні верхньої третини гомілки з їх дефектом. Ампутація лівої нижньої кінцівки. 
Іван киянин з Оболоні. Отримав вищу технічну освіту в Академії СБУ.Працював системним адміністратором у банку.Вів активний спосіб життя. Обожнює гори, байдарки, сноуборд, вейкборд, сапборд, мотоцикл, походи в гори, кемпінг. 
Має наречену Соломію, яку називає цивільною дружиною. Соломія так розповідає про Івана:"Він дуже емпатичний, за секунди знаходить спільну мову з будь-ким, найтурботливіший у світі чоловік, завжди оптимістично налаштований та заряджає цим всіх довкола.Він дуже розумний і міцний духом.Вміє так побудувати відношення до складних обставин, щоб вдалося гідно пройти їх.Він вміє дуже багато всього робити руками, от ми щось придумали по квартирі, а він вже в голові придумав як це реалізувати, будь-які покращення."
В лютому 22-го Іван вивіз родину на захід України й там одразу пішов в місцевий військкомат.Після повернення в Київ на початку квітня — пішов в Оболонський військкомат і до січня 2023 співпрацював з ними, приходив на всі виклики чи мед комісії.Після мобілізації був розподілений в прикордонну службу.10.05.23 р. був переведений в бойовий загін, який поїхав на схід.
Завдання — придбати пластину-нейрозаплатку (в комплекті з гвинтами для кріплення та 3Д друком анатомічної моделі).
Сума в 11 926,00 грн зібрана і сплачена.
Іван успішно прооперований 16.05.24 р. Одужує.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя!

Made with