+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Якименко Валерій

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

21.09.23 під час виконання бойових завдань розвідника поблизу Андріївки Донецької обл. внаслідок мінометного обстрілу противника отримав мінно-вибухову травму: багатоуламковий перелом нижньої щелепи з кістковим дефектом тіла ліворуч. Відривний перелом альвеолярного відростка орального краю верхньої щелепи ліворуч на рівні з 21 по 24 зуб. Стороннє тіло до 2 мм металевої щільності в м'яких тканинах підшкірно щічної ділянки праворуч. Вогнепальне уламкове наскрізне поранення правого стегна, вогнепальне осколкове сліпе поранення правої гомілки.
Валерій уродженець Дніпропетровщини.Після закінчення школи намагався працювати увесь свій вільний час, шукати ті сфери діяльності, що будуть йому цікаві та дадуть можливість не залежати від батьків.Працював на будівництві неофіційно, а потім офіційно працевлаштувався офіціантом-барменом в кафе «Бургер-Клаб» в м. Павлоград аж до підписання контракту.
Всього Валерій двічі підписував контракт з ЗСУ. Вперше з 2017 по 2020 рік. У 2020 році вступив в Університет МВС в м. Дніпро, та провчився рік і вирішив шукати роботу за кордоном, а саме в Польщі.Після повернення працював в охоронному агентстві «Охорона «Явір».
Вдруге контракт підписав з 20.08.2021 року аж по теперішній час.З початку повномасштабного вторгнення воював на Харківському напрямку і Балаклії.Наприкінці серпня 2023 року був переведений в 93 окрему механізовану бригаду третього батальйону, а саме в розвідку.
Воїн наголошує, що структура ЗСУ є для нього ідеальним майданчиком для особистого розвитку та росту. Йому особливо подобається все те, що стосується спеціальних операцій. За вдачею оптиміст, той, хто весь час рухається вперед.
Валерій має сімʼю та двох діток: сина 6 років та донечку 6 місяців. Обожнює своїх діток і все робить задля їх щасливого майбутнього. 
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантату нижньої щелепи (з гвинтами для кріплення).
Завдяки сприянню TV-каналу 1+1 сума 66 240,00 грн зібрана та сплачена.
Валерій готується до операції.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя 💙 💛

Made with