+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Завадський Дмитро

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

21.10.23р в ході бойових дій біля н.п. Роботине Запорізької обл., під час стрілецького бою внаслідок влучання снайпера отримав вогнепальне кульове сліпе поранення лівої щоки, що проникає в порожнину рота. Вогнепальний багатоуламковий перелом тіла нижньої щелепи ліворуч. В м'яких тканинах дна порожнини рота праворуч — стороннє тіло металевої щільності у формі кулі розмірами 5,45х22 мм.
Дмитро народився на Хмельниччині в багатодітній родині. За 10 років згасла від онкології мама. Хлопчика виховувала старша сестра і батько.У ліцеї Дмитро здобув спеціальність тракторист-машиніст.З 2008 по 2009 рік проходив службу в охороні при Генеральному Штабі. Після працевлаштовуватися в Патрульну Службу МВС України в м. Києві, де пропрацював 5 років патрульним. Отримав звання сержанта.У 2015 р. працював інкасатором в Ощадбанку в Хмельницькому.Згодом, повернувся додому і працював вантажником на Деражнянському молочному заводі до самого початку повномасштабного вторгнення.З початком великої війни повернувся в Хмельницький і працював на Новій пошті до призову на фронт.5 червня 2022 року пішов воювати на Запорізькому напрямку.Після поранення працює в тому ж відділенні Нової пошти в Хмельницькому.
Завдання — моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантату з аутотрансплантатом (з гвинтами для кріплення).
Попри те, що імплантат був виготовлений, лікарі закрили дефект іншим методом. Тому збір на імплантат Дмитру не ведеться. Але герой залишається на супроводі проєкту. Операція відбулася 22.02.24. Герой одужує.

Made with