+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Жеребко Сергій

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

06.12.22 під час бойових дій в р-ні с.Червона Діброва Луганської обл., виконуючи бойове завдання на в результаті мінометного обстрілу з боку противника отримав мінно вибухову травму: Перелом основи черепа в передній черепній ямці зліва. Вогнепальне осколкове сліпе поранення обличчя в ділянці лівої орбіти з багатоуламковим переломом лицевого скелету, нижньої щелепи, деструкцією лівого очного яблука. Анофтальм лівого ока. Вогнищевий забій полюсу скроневої частки зліва. Закрита черепно-мозкова травма. Забій головного мозку ІІ ст. Травматичний субарахноїдальний крововилив. 
Сергій народився в Запоріжжі, проживає в с.Дніпрельстан Запорізької обл. Одружений, має 2 синів. До війни працював за кордоном на будівництві. Був мобілізований 23 квітня 2022р.
Завдання - Моделювання та виготовлення двокомпонентного пацієнтспецифічного імплантату скронево-нижньощелепного суглобу ( в комплекті з резикційними шаблонами та гвинтами для кріплення) Моделювання та виготовлення індивідуалізованої орбітальної пластини з РЕЕК (з гвинтами для кріплення та 3Д друком анатомічної моделі 
Суму в 140 721,00 грн оплатила благодійна організація БФ "СЛАВА УКРАЇНІ".
Дякуємо за співпрацю та допомогу герою!
Сергій прооперований 03.11.23р.В ході операції було зроблено: Ревізія вмісту очниці, підготування ложа для протезування ока. Реконструкція нижньої стінки лівої орбіти індивідуалізованим імплантатом з РЕЕК. Ендопротезування лівого скронево-нижньощелепного суглоба пацієнтспецифічним двокомпонентним імплантатом.
Сергій виписаний з лікарні. Одужує. Готується до протезування ока.

Made with