+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Жижко Валентин

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

06.03.23 під час бойових дій при виконанні службових обов'язків в районі н.п.Оріхово-Василівка Донецька обл. отримав мінно-вибухову травму: закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку. Вогнепальне осколкове сліпе поранення обличчя. Рвана рана обличчя в області лівої щоки. Багатоуламковий перелом обох половин нижньої щелепи, ліворуч зі зміщенням уламків в м'які тканини досередини. Раньовий канал від нижньої частини лівої половини нижньої щелепи під кутом 45 градусів до верхньої третини правої половини нижньої щелепи, по ходу раньового каналу множинні металеві та кісткові уламки. 
Валентин мешканець Закарпатської обл. В школі найбільше любив малювання та уроки фізкультури. Закінчив Закарпатський професійний ліцей художніх виробів з дерева.Валентин — творча та активна людина.
З 2014 року пішов добровольцем в лави ЗСУ, у 2015 році підписав перший контракт.У 2018 році одружився і до 2021 року працював на Новій Пошті, за кордоном на полях та на канатній дорозі, а також, в Міжгірський ТЦК на посаді оператор відділу рекрутингу.У 2021 році знову повернувся до служби за контрактом.
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного однокомпонентного імплантату нижньої щелепи (з гвинтами для кріплення) 
Суму у 86 130,00 грн оплатила благодійна організація БФ "КОЛО".

Валентин готується до операції.

Дякуємо за співпрацю та допомогу герою!

Made with