+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Зубик Василь

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

14.06.23р. під час безпосередньої участі у бойових діях при виконанні бойових завдань в р-ні н.п.Бахмут внаслідок влучання снайпера отримав вогнепальне кульове наскрізне поранення середньої нижньої зони обличчя зліва з вхідним отвором в лівій виличній ділянці та вихідним в нижньому відділі правої щоки, проникне в порожнину рота з наскрізним пораненням язика. З вогнепальним осколковим консолідованим зі зміщенням уламків переломом кісток середньої зони обличчя зліва: верхньої щелепи в ділянці дистального відділу альвеолярного паростка, бугра, внутрішнього та зовнішнього крилоподібних виростків клиноподібної кістки, виличної дуги, кісток носа. З вогнепальним осколковим консолідованим зі зміщенням уламків переломом нижньої щелепи в ділянках: зліва — вінцевого виростка, тіла, справа — тіла-кута-гілки з дефектом кісткової тканини. 
Обмежене болісне відкривання рота (до 1,5 см у вертикальній площині та 0,7 см у горизонтальній площині внаслідок позасуглобової контрактури лівого скронево-нижнещелепного суглобу. Рубці, що деформують обличчя, рубці язика. Ускладнене приймання їжі, порушення ковтання, мовлення. Втрата жувальної ефективності на 100%. Рухи язика обмежені, м'язи рубцево змінені. 
Василь уродженець Херсонщини. Закінчив Білозерське СПТУ зі спеціальності «автослюсар». Працював водієм вахтовим методом з 2016 по 2018 рік у Львові в ТОВ «Транс-сервіс-1» і в ТОВ «Агрейн-Транс» в Одесі.З початком повномасштабного вторгнення Василь з дружиною, донькою і маленькою онукою 45 діб знаходилися в окупації, перш ніж їм вдалося виїхати до родичів дружини у Львівську обл.Був мобілізований 4 лютого 2023 року.Після отримання поранення продовжує службу. 
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантату з титану для заміни дефекту нижньої щелепи (з гвинтами для кріплення).
Враховуючи стан Василя, хірургічне втручання з встановлення імплантату відбулося 27.02.24, до закриття збору. Герой одужує.Збір триває.
Суму в 77 640,00 грн оплатила благодійна організація БФ "КОЛО".

Дякуємо за співпрацю та допомогу герою!

Made with