+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


Співпраця з Центром протезування, ортезування та реабілітації

Співпраця з Центром протезування, ортезування та реабілітації "Без обмежень"

Без обмежень — саме так мають почуватися військові, хто пройшов пекло війни, отримав важкі поранення, не здався і вижив.

Саме так — Без обмежень — називається Центр протезування, ортезування та реабілітації, в якому ми сьогодні побували.

Ініціатором цієї поїздки й зустрічі з керівником центру Андрієм Овчаренком стала Олеся Перепеченко, про яку ми вже розповідали. Коли в програму адаптації до неї стали потрапляти захисники не тільки з втратою зору, а і з втратою кінцівок, назріла необхідність посилення знань та вмінь спеціалістів-реабілітологів з різних напрямків. І ця зустріч була першим кроком в налагодженні співпраці та взаємообміну досвідом і навичками.

 Центр "Без обмежень" допомагає бійцям повернути мобільність. Завдяки сучасному протезуванню воїни тут отримують шанс на майже нормальне життя. Фахівці центру фактично навчають людей заново ходити. І успіхи настільки суттєві, що близько 50% військових повертаються до служби чи активного життя, водять авто, чи займаються спортом.

Утім, навіть найсучасніший протез не може розв'язувати проблеми мобільності без мультидисциплінарної команди. Тому Центр співпрацює з низкою закладів та організацій, аби воїни отримали весь необхідний спектр послуг, залучає реабілітологів, ерготерапевтів, техніків-протезистів, лікарів. І тепер, до спільної роботи повернення поранених захисників у суспільство, долучається і проєкт #ЛІКАРІ_ДЛЯ_ГЕРОЇВ.

Made with