+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Боднар Володимир

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

15.05.23р під час виконання бойових завдань в р-ні н.п. Кремінна Луганської обл. внаслідок ворожого артилерійського обстрілу отримав мінно-вибухову травму: вогнепально-осколкове сліпе поранення голови та обличчя. Закрита черепно-мозкова травма. Струс головного мозку. Субарахноїдальний крововилив. Акубаротравма. Вогнепальне осколкове сліпе поранення периоральної ділянки обличчя, вогнепальний багатоуламковий перелом нижньої щелепи з множинними переломами зубів верхньої та нижньої щелепи. Вогнепальне осколкове дотичне поранення лівої скроневої ділянки голови. Вогнепально-осколкове сліпе поранення передньої поверхні шиї з наявністю гематоми, кісткових уламків та сторонніх тіл металевої щільності на рівні щитоподібного хряща 7,5х4х6 мм; основи шиї справа 6,5х4,5х14 мм. Вогнепальне осколкове сліпе поранення правої підреберної ділянки проникаюче в черевну порожнину з пошкодженням 5-6 сегментів печінки, сегментів висхідної ободової кишки. Гемоперитонеум. Множинні вогнепально-осколкове сліпе поранення грудної клітки з наявністю сторонніх тіл металевої щільності в м'яких тканинах. Двобічний пневмоторакс. Пневмомедіастинум. Вогнепальне осколкове сліпе поранення правого стегна, правої гомілки з переломом середній третині обох кісток гомілки з наявністю сторонніх тіл. Вогнепальне осколкове сліпе поранення правої верхньої кінцівки з вогнепальним переломом правої лопатки, акроміального кінця ключиці, голівки плечової кістки та пошкодженням м'яких тканин передпліччя та кисті. Вогнепальне осколкове сліпе поранення лівої кисті, травматична ампутація 5 пальця лівої кисті. Як наслідок отриманих травм — епілептичні напади.
Володимир попри мʼякий голос має характер справжнього вольового і мужнього чоловіка. Патріот, надзвичайно добра людина і віддана своїй родині та Україні.Уродженець Закарпаття. В сімʼї з трьох дітей (брат та сестра) був наймолодшим.Коли Володя навчався в 10 класі мама впала зі сходин та зламала кістки тазу. Понад рік вона була лежачою і хлопець доглядав за нею, бо старші діти давно поїхали з дому.Вранці в школу, а з обіду додому і всю роботу, що вдома та догляд за мамою організовує самостійно: зварити їсти, прибирати, вся робота біля дому, а головне — догляд за хворою мамою.Мама лише за півтора року почала рухатися з ходунками. Досі вона ходить з палицями, але допомагає дружині Володі та підтримує її, бо сімʼя Володі (дружина, син 2017 р/н та донька 2020 р/н) мешкає з мамою, він не полишив її наодинці.Володя не мав змоги навчатися у коледжі або у ВНЗ, але він весь час навчався самостійно та працював відчайдушно.З 2006 по 2013 - адміністратором інтернет-кафе. З 2013 по 2015 - головним менеджером туристичної агенції.З 2015 по 2018 працював в Європі.З 2018 по 2023 - підприємницька діяльність, мав свою будівельну бригаду.
В березні 2023 року Володимир пішов добровольцем на війну.Цей крок чоловіка дружина та його сімʼя сприйняли надто важко, але в решті решт змушені були прийняти його вибір. А вибір був виважений і свідомий.Зараз, попри важке поранення та безліч операцій, що він вже пережив, герой каже, що ніколи не пожалкував про своє рішення піти добровільно захищати Батьківщину. І якби все можна було б прожити заново, він поступив би так, як і березні 2023 року.
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантату нижньої щелепи з титану (з гвинтами для кріплення)
Сума збору - 61 810,00 грн
Враховуючи стан Володимира, хірургічне втручання з встановлення імплантату відбулося 16.04.24, до закриття збору. Герой одужує.
Допоможіть герою оплатити рахунок за реконструювання травми обличчя, відновлення втрачених функцій і покращення естетичної зовнішності після отриманих пошкоджень.

Made with