+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"



Єрмоленко Роман

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

24.10.22 під час бойових дій на Сватовському напрямку отримав поєднане вогнепальне осколкове поранення голови, тулуба, кінцівок. Черепно-мозкова травма, сліпе осколкове непроникаюче поранення правої скроневої та лівої тім’яної ділянок, лінійний перелом склепіння та основи черепа без зміщення, забій головного мозку з формуванням вогнищ контузії у правій та лівій лобній ділянках, вогнепальний багатоуламковий перелом верхньої та нижньої щелеп та повне руйнування правої половини (багатоуламковий перелом всіх стінок правої верхньощелепної пазухи, багатоуламковий перелом кісток носа). Контузія правого ока, лімфостаз повік, експозиційно-бульозна кератопатія, виворот нижньої повіки правого ока. Акубаротравма, правобічна посттравматична перфорація барабанної перетинки, двобічна хронічнв нейросенсорна приглухуватість справа ІV ст, зліва V ст. Множинні поранення правої верхньої та правої нижньої кінцівок з вогнепальними переломами ліктьової кістки правого передпліччя та обох кісток правої гомілки зі зміщенням уламків. Посттравматичні рубцеві контузії правого плечового суглоба, повільно-консолідуючі переломи кінцівки кисті, суглобу, травматичний парез правої кисті, ампутація ділянки правої нижньої кінцівки на рівні колінного суглоба, ампутація 3-х пальців правої руки, фантомні болі ноги та пальців кисті.
На захист України Роман пішов в березні 2022 року. Був гранатометником 1 мотопіхотної роти в\ч А139.Під час захисту Батьківщини зі стримування військової агресії російської федерації проти України, а також завдань пов’язаних із захистом суверенітету країни, її територіальної цілісності та недоторканості в умовах воєнного стану, 24 жовтня в період з 8:00 по 8:13 внаслідок обстрілу збройними силами рф з РСЗВ в р-ні н.п.Стельмахівка (Луганська обл.) з напрямку н.п.Коломийчиха, отримав поранення.
Проживає Роман в м.Нікополь Дніпропетровської обл. До великого вторгнення працював будівельником, майстром на елеваторі. Має 2-х дітей.
Завдання - оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантату вилично-орбітального комплексу з титану (з гвинтами для кріплення) та моделювання й виготовлення індивідуалізованого двокомпонентного пацієнтспецифічного імплантату скронево-нижньощелепного суглоба з титану та ямкою з РЕЕК (Poly-ether- ether-ketone) (з гвинтами для кріплення та 3Д-друком анатомічної моделі).
Враховуючи важкий стан Романа, з операцією не можна було зволікати, тому хірургічне втручання з встановлення імплантатів відбулося 16.05.23, ще до відкриття збору. 
Збір відпочатку становив 225 870,00 грн.Сума збору була змінена у зв'язку зі знижкою виробника - партнера проєкту "Лікарі для героїв" - IMATEH MEDICAL.
Збір (з врахуванням знижки) в 125 870,00 грн. триває.
Допоможіть герою оплатити рахунок за реконструювання травми обличчя, відновлення втрачених функцій і покращення естетичної зовнішності після отриманих пошкоджень.

Made with