+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Антон К.

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

19.05.22 р. під час бою поблизу н.п. Ольгівське Запорізької області, здійснюючи вогневе прикриття відходу колони поранених побратимів, потрапивши під мінометно-артилерійський вогонь, отримав мінно-вибухове поранення. Ще чотири години, стікаючи кровʼю, залишався на позиції. Непритомним опинився в полоні. Там знаходився без медичної допомоги й лікування, і майже без їжі та води.
Після звільнення з полону, пройшовши обстеження, отримав медичний висновок: наслідки мінно-вибухової травми, вогнепальне осколкове поранення серединної зони обличчя у вигляді невірно консолідованого вогнепально-осколкового перелому передньо-медіально-верхньої стінок правого верхньощелепного синуса з порушенням функції дихання, зі зміщенням уламків, дефектом виповненим м'якими тканинами, з наявністю стороннього тіла (уламка). Множинні дефекти зубного ряду травматичного походження. Закрита черепно-мозкова травма: струс головного мозку у вигляді церебрастенічного, астено-невротичного синдромів. Наслідки вогнепального осколкового поранення у вигляді зміцнілих рубців шкіри обличчя, грудної клітини, правого плеча (з наявністю металевих уламків), стегон, правої кисті та стопи. Консолідований перелом суглобового виростка правої лопатки. Консолідований вогнепальний перелом діафізу правої плечової кістки. Нестійка комбінована контрактура правого плечового суглоба. Нейроциркуляторна дистонія за гіпертонічним типом СН0 ст. 
Відмічається деформація лицьового черепа, внаслідок чого утруднене носове дихання, змінений голос, труднощі при прийомі їжі, частий головний біль, запаморочення. 

Народився Антон в м. Охтирка на Сумщині, дитинство пройшло в м.Кропивницький.Здобув вищу освіту в Кіровоградському технічному університеті на факультеті економіки та менеджменту.Згодом переїхав до Києва.Займався спортом, любив бігати марафони, створив з друзями власну команду для бігу.Має дружину та сина.До повномасштабного вторгнення працював в Епіцентрі.
Зрозумівши, що розпочалася велика війна, відправив сімʼю в безпечне місце, а сам вступив до лав Оборони м. Києва.За це нагороджений почесною відзнакою «За сприяння Обороні міста Києва».Коли Київ було звільнено, долучився до сформованого загону захищати Південний Схід України, а саме Донецьку та Запорізьку області.
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованої пацієнтспецифічної накладки з РЕЕК ( в комплекті з гвинтами для кріплення, 3 Д друком анатомічної моделі)
Сума збору - 41 200,00 грн
Проєкт "Лікарі для героїв" звернувся до Патронатної служби «Янголи Азову», яка створена, щоб опікуватись бійцями з азовських підрозділів. «Янголи» без зайвих питань оплатили рахунок за медичний виріб.
Ми продовжуємо супровід Антона в лікуванні та реабілітації.

Антон успішно прооперований 05.07.24р. Одужує.

Дякуємо за співпрацю та допомогу герою!

Made with