+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Бабенко-Коток Сергій

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

30.11.23 під час виконання службових обов'язків в зоні бойових дій в Сріблянському лісництві Луганської обл. отримав мінно-вибухову травму: множинні вогнепальні осколкові сліпі проникаючі поранення, орбіто-краніальні та черепно-мозкова травми з вхідними отворами через ліву орбіту та в лівій виличній ділянці, простим ходом раньових каналів в скроневій частці, крововилив та множинні кісткові уламки за ходом раньових каналів, забій головного мозку, травматичний субарахноїдальний крововилив, пневмоцефалія, вибуховий багатофрагментарний перелом всіх стінок лівої орбіти, скроневої кістки зліва, основи черепа в передній черепній ямці та середній черепній ямці зліва з переходом ліній перелому на лобну та тим'яну кістки, множинні переломи верхньої щелепи, виличної кістки, множинні вогнепальні рани м'яких тканин обличчя з масивним дефектом у виличній ділянці зліва, травматичне розтрощення лівого ока. Травматична ангіопатія правого ока. Анофтальм зліва.
Сергій Народився в Маріуполі й мешкав там все своє життя. Закінчив ПТУ у 2000 р., а потім, у 2007 р. Маріупольський електромеханічний технікум зі спеціальності електромеханіка.Працював на Маріупольському металургійному комбінаті імені Ілліча електромеханіком та на вагонобудівному заводі «Азовелектросталь» - відрубником з лиття.
Мав хобі — туризм, а саме сплав по річках України (Черемош, Південний Буг, Кальміус).
Після повномасштабного вторгнення росії в Україну переїхав з Маріуполя в Бориспіль до тестя.Працював слюсарем в «Бориспіль-Тепломережа», де обслуговував котельні тепломереж.
Має двох доньок-двійнят 15 років, що зараз мешкають в Німеччині разом з мамою. З дітьми підтримує гарні та дружні стосунки.
Був мобілізований в травні 2023 року.
Завдання — моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнспецифічного вилицево-орбітального комплексу з титану (в комплекті з гвинтами для кріплення та 3Д друком анатомічної моделі).
Сума в 84 857,00 грн зібрана і сплачена.
Сергій готується до операції.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя!

Made with