+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Бігун Олександр

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

07.03.23 під час виконання бойового завдання в районі н.п.Бахмут внаслідок артобстрілу противника отримав мінно-вибухова травма: вогнепальне осколкове поранення підборіддя з вогнепальним багатоуламковим неконсолідованим переломом тіла нижньої щелепи з обох сторін з екстракцією 47, 46, 45, 32, 33, 34, 35 зубів, вогнепальне осколкове поранення губи, поранення язика, закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, акубаротравма, гостра сенсорна приглухуватість з обох сторін. 
Наслідки: металоостеосинтез нижньої щелепи пластиною зі значним порушенням функцій, післятравматичний остеомієліт нижньої щелепи з обох сторін, вестибулоатактичний синдром з чутливими та руховими розладами обличчя з порушенням функції центральної нервової системи.
Олександр уродженець Рівненщини. Народився в багатодітній сім'ї, крім нього є ще брат та три сестри. Одружений, має двох дорослих синів.Працював в МВС, пенсіонер за вислугою років. До повномасштабного вторгнення працював на сезонних роботах по Україні.
"По перше, я люблю свою сім'ю, родину, по друге я зацікавлений своїми друзями, іншими людьми, що відповідає моїм бажанням, настроям, моїй роботі. У своєму житті люблю робити все, що я вмію, а я вмію багато, життя навчило."
Завдання — моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантата з аутотрансплантатом (в комплекті з гвинтами для кріплення та 3Д друком анатомічної моделі, хірургічними шаблонами) 
Сума в 128 370,00 грн зібрана і сплачена.
Олександр готується до операції.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя!

Made with