+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Богатько Микола

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

10.12.23 при виконанні службових обов'язків в зоні бойових дій на Бахмутському напрямку поблизу н.п.Кліщіївка Донецької обл. внаслідок ворожого обстрілу отримав мінно-вибухову травму: вогнищевий забій головного мозку, вогнепальне осколкове краніо-фаціо-орбітальне поранення: відкрите проникаюче черепно-мозкове поранення з формуванням забою головного мозку важкого ступеня (з контузійним вогнищем лобно-базальної локації зліва), тяжкого мультифокального перелому лобної кістки з фронтальним синусом, дахом орбіти, множинними переломами очниці та гайморового синуса зліва з розчавленням тканин та травматичною руйнацією лівого очного яблука, пневмоцефалією, множинним гематосинусом, зовнішньою раневою ліквореєю. Множинні вогнепальні осколкові поранення передньої грудної поверхні. 
Микола мешканець Рівненської обл. Молодший син у великій та дружній родині, крім Миколи ще є дві сестри та брат.Молодший братик був наповнений любовʼю і ласкою родини, тому його характер — це як чаша, що доверху набрана любовʼю до людей.В селі його люблять і поважають односельці, бо за характером він доброзичливий, завжди прийде на допомогу, веселий і любить життя.
Батьки були дуже щасливі, що найменший син залишається з ними, коли старші діти «повилітали з батьківського гнізда».Закінчивши Вербівську середню школу Микола пішов працювати в лісгосп на пилораму. Були ще підробітки, проте постійної роботи, на жаль, не було.
Микола завжди був патріотом і, попри те, що батьки дуже болісно прийняли звістку про мобілізацію, він сказав, що захищати Батьківщину — це його священний борг в цій війні.Був призваний на початку 2023 року та проходив навчання у Польщі.
Має дівчину і стосунки між ними залишаються щирими та гарними, як і до війни.
 Завдання — моделювання та виготовлення індивідуалізованої пацієнтспецифічної орбітальної пластини з РЕЕК (з гвинтами для кріплення)
Сума у 26 204,00 грн зібрана і сплачена.
Микола готується до операції.

Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя!

Made with