+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Грушко Андрій

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

14.03.22 під час виконання бойового завдання в районі н.п.Благодатне Донецької обл. внаслідок мінометно-артилерійського обстрілу українських позицій отримав мінно-вибухову травму: множинні вогнепальні осколкові поранення м'яких тканин правої щічної, навколоротової ділянок, проникаюче в ротову порожнину, скальповану рану альвеолярного паростка нижньої щелепи в ділянці тіла язика, м'якого піднебіння з наявністю множинних сторонніх тіл — металевих осколків, множинні вогнепальні сліпі поранення м'яких тканин нижньої зони обличчя, вогнепальний уламковий перелом тіла нижньої щелепи в ділянці 43-46 зубів зі значним зміщенням кісткових фрагментів, травматична екстракція 43-46 зубів, неповним вивихом 42, 41 зубів, та дефектом кісткової тканини альвеолярного паростка нижньої щелепи праворуч, перелом верхньої щелепи по нижньому типу без зміщення уламків, багатоуламкові травматичні зломи 14, 15 зубів. Правобічний гемосинус, перелом передньої стінки гайморової пазухи, вогнепальні осколкові поранення м'яких тканин правого стегна, задньої поверхні з наявністю в раньовому каналі металевого осколка. Вогнепальні осколкові поранення м'яких тканин правого передпліччя. 
Посттравматична невропатія ІІІ гілки правого трійчастого нерва. Тораколюмбалгія з м'язово-тонічним синдромом. Ускладнений хронічним післяопераційним обмеженим остеомієлітом тіла нижньої щелепи у ментальній ділянці.
Андрій народився в с.Чкалово Херсонської області. Закінчив Бериславський аграрно-професійний ліцей, де здобув спеціальність "тракторист-бджоляр". У 2018 році був призваний на строкову військову службу, де після 9 місяців підписав перший контракт і перевівся до Донецького прикордонного загону. Там проходив службу в ОБПК Волноваха, з місцем дислокації смт Новотроїцьке. Після був переведений до ВПС Новотроїцьке на посаду дозиметриста де служив аж до поранення.Під час лікування був переведений до Чопського прикордонного загону, де проходить службу по теперішній час.Одружений. Батько 9 місячного сина.
Враховуючи стан Андрія, хірургічне втручання з встановлення імплантату відбулося 25.01.24, до закриття збору. Команда лікарів встановила пацієнтспецифічний імплантат анатомічної форми в комбінації з кістковим аутотрансплантатом (частина гомілкової кістки разом із м'язами та судинами). Після чого рана була закрита клаптем власної шкіри пацієнта. Ця складна мікрохірургічна операція тривала 14 годин.  Вже через два тижні після відновлення обличчя Андрій зміг поїхати до дружини та маленького синочка. “Життя — дуже дорога річ, особливо це розумієш, коли ти на межі життя та смерті. Саме тому я не хочу забирати шрами і шліфувати рубець, аби не забувати про цінність кожного моменту”, - каже захисник.   
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантату з аутотрансплантатом (з гвинтами для кріплення) 

Сума в 128 373,00 грн зібрана і сплачена.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя!

Made with