+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Мінчук Валентин

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

03.01.23р. під час безпосередньої участі у бойових діях, виконуючи бойове завдання в районі н.п.Кліщіївка Бахмутського району Донецької обл. у результаті ворожого артилерійського обстрілу отримав мінно-вибухову травму: вогнепально-уламкове наскрізне поранення підборідної та щічної ділянки праворуч, з відкритим багатоуламковим переломом тіла нижньої щелепи праворуч. Сторонні тіла м'яких тканин обличчя праворуч. Множинні вогнепально-уламкові сліпі поранення обличчя. Параорбітальну гематому праворуч та ліворуч. Контузію обох очей. Проникну рану очного яблука зі стороннім тілом в передній камері лівого ока. Струс головного мозку. Астеноневротичний синдром. 
Валентин мешканець Хмельницької обл. м.Нетішин. Закінчив СПТУ23 за спеціальністю: слюсар по ремонту автомобілів, водій.З 2014 по 2019 р на державному підприємстві "ДП.НОВАТОР" м.Хмельницький здобував професію: Ливарник металів та сплавів на машинах під тиском, та суміжні формувальник і лиття в землю, чисельник металів.З 2000 по 2002 р проходив військову строкову службу в Одеській області.Має двох восьмирічних синів-близнят.Напередодні повномасштабного вторгнення рф працював автослюсаремУ 2022 пішов воювати.
Завдання - Моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантата нижньої щелепи (в комплекті з гвинтами для кріплення).
Валентин прооперований 25.07.23р. Одужує.
Сума в 84 825 грн зібрана і сплачена.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя 💙💛

Made with