+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Низовець Анатолій

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

18.04.23 під час бойових дій поблизу села Іванівське Бахмутського р-ну Донецької обл. виконуючи бойове завдання в ході стрілецького бою отримав мінно-вибухову травму важкого ступеня: вогнепальне осколкове поранення нижньої зони обличчя зліва із багатоуламковим переломом гілки, кута, тіла та підборідного відділу нижньої щелепи зліва з формуванням кісткового дефекту тіла та кута нижньої щелепи зліва.
Анатолій родом з Хмельницької області. Закінчив Київське будівельне училище. Після навчання працював в «Київенерго», згодом сформував власну будівельну бригаду. Працював майже весь час за фахом в будівельній галузі, як в Україні, так і за кордоном (в Чехії).Напередодні повномасштабного вторгнення працював в Олімпійському фаховому коледжі імені Івана Піддубного.Звільнився, щоб вивезти дружину й дітей - 6-річного синочка та 2-річну донечку в рідне м.Полонне Хмельницької обл.Вдома одразу пішов у військкомат, щоб потрапити на фронт. З листопада 2022 служив в лавах ЗСУ в складі Десантно-штурмових військ.Перше поранення отримав 17 лютого 2023 року під Бахмутом, але вже за 10 днів повернувся до побратимів, щоб захищати незламну фортецю.Друге поранення отримав у квітні. Була зроблена реконструкція щелепи за допомогою титанової мініпластини, але згодом пластина тріснула і розійшлася. 
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантату нижньої щелепи з аутотрансплантатом (з гвинтами для кріплення, резикційними шаблонами).
Враховуючи стан Анатолія, хірургічне втручання з встановлення імплантату відбулося 27.12.23, до закриття збору. Операція тривала 7 годин. Герой одужує.
Сума в 128 373,00 грн зібрано та сплачено.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя 💙 💛

Made with