+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Олексій З.

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

12.11.23 при виконанні військових обов'язків під час штурму позиції під с.Водяне, Авдіївського напрямку в складі окремої роти розвідки отримав мінно-вибухову травму: вогнепальне осколкове сліпе поранення м'яких тканин обличчя з закритим дрібноуламковим переломом нижньої щелепи праворуч. Вогнепальне осколкове сліпе поранення м'яких тканин лівої гомілки. Струс головного мозку.
Олексій мешканець м.Мирноград Донецької обл.До повномасштабного вторгнення працював електромеханіком на вугледобувному підприємстві.В лавах ЗСУ з 05.10.22р.
Це вже п’яте поранення воїна, але він планує після лікування знову повернутися на фронт, щоб звільняти рідну Донецьку область, адже один з його двох дітей зараз знаходиться в окупації.
Завдання — оплатити рахунок за 3 Д друк стерелітографічної анатомічної моделі нижньої щелепи та індивідуалізований набір для реконструктивного металоостеосинтезу.
Стан Олексія потребував негайного хірургічного втручання, тому герой був прооперований 23.11.2023р., ще до закриття збору. Операція пройшла вдало. Захисник одужує.
Суму у 21 348,00 грн зібрано і сплачено.

Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя💙
💛

Made with