+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Поплавський Богдан

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

08.06.22р. в районі населеного пункту Довгеньке, Ізюмського р-ну, Харківської обл., під час безпосередньої участі у бойових діях, при виконанні бойових завдань в складі підрозділу в/ч внаслідок ворожого артилерійського обстрілу отримав мінно-вибухову травму, закриту черепно-мозкову травму: забій головного мозку важкого ступеню, осколкове поранення ліцевого скелету, багатоуламковий перелом нижньої щелепи, верхньої щелепи, вилично-орбітальних комплексів ліворуч та праворуч, рвані рани щік, праворуч і ліворуч. Енофтальм, лагофтальм, атрофія зорових нервів обох очей. Вогнепальний перелом правої ключиці, правої лопатки, голівки правої плечової кістки з дефектом м'яких тканин. 
Богдан проживає в Житомирській області, с. Піски. До війни працював карником на овочевій базі. Любив рибалку, футбол, баскетбол. Має двох синів 11 та 6 років.
В проєкті "Лікарі для героїв" Богдан вже вдруге. За допомогою благодійників було зібрано 210 120 грн. на моделювання та виготовлення лівого та правого індивідуалізованих скулоорбітальних комплексів з титану (з гвинтами для кріплення та 3Д-друком анатомічної моделі). Попередній збір можна подивитися тутВ травні герою було проведено усунення дефекту м’яких тканин твердого піднебіння шляхом пластики м’яких тканин вільним клаптем на судинних анастомозах, видалення сторонніх тіл середньої зони обличчя (металоконструкцій), встановлення індивідуалізованих титанових конструкцій на середню зону обличчя. Було закрито клаптем частину гортані, що б чоловік мав можливість їсти й ковтати, та поставили два скуло-орбітальні комплекси.
Завдання - моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного двокомпонентного імплантату нижньої щелепи з титану та суглобовими ямками з РЕЕК (в комплекті з резикційними шаблонами, з гвинтами для кріплення та 3Д-друком анатомічної моделі).
Збір в 167 875,00 грн закритий.
Богдан прооперований 16.11.23р. Одужує.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя 💙💛

Made with