+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Родченко Розикул

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

22.01.23 р. під час ведення вуличних боїв у промисловій зоні Донецької області, біля населеного пункту Бахмут, внаслідок обстрілу снайпера отримав мінно-вибухову комбіновану травму: вогнепальне кульове поранення обличчя — уламковий перелом скулоорбітального комплексу праворуч (зовнішньої та нижньої стінок орбіти), передньої та задньолатеральної стінок правої гайморової пазухи.Закрита травма грудної клітки. Забій грудної клітки. Вогнепальний перелом середньої фаланги 4-го пальця правої кисті. Закрита черепно-мозкова травма: струс головного мозку, акубаротравма.
Наслідки поранення:▪️ атрофія зорового нерва та сліпота, частковий птоз, енофтальм, паралітична косоокість правого ока, біль,▪️ хронічна правобічна сенсорно-невральна приглухуватість І ст., ▪️ післятравматичні контрактури 4-го пальця правої кисті, обмеження рухів правої кисті,▪️ хронічний післятравматичний головний біль, ▪️ травматична невропатія 2-3 гілок трійчастого нерва справа зі стійким больовим синдромом,▪️ стійкий цефалгічний синдром,▪️ невірно зрощений перелом виличної кістки та верхньої щелепи справа,▪️ відчуття "печіння" у правій половині обличчя, нудота, постійний нежить, епізоди запаморочення. 
Розикул в 1992 році приїхав в Україну з Туркменістану. Визнає себе українцем, одружився з українкою та взяв українське прізвище. Своєю Батьківщиною вважає Україну.Батько двох дітей. Проживає з сім'єю в с.Циркуни Харківської обл.З 2004 року до початку повномасштабного вторгнення працював слюсарем в «Харківських тепломережах». З окупацією рідного села був скорочений…
Народжений в Туркменістані, недалеко від Афганістану, він задовго до вторгнення окупантів розумів, що рух біля кордону України неминуче призведе до повномасштабної війни, тому підготувався та з початком зразу пройшов медкомісію й одразу після окупації свого селища, добровольцем 10.11.2022 пішов на фронт.  Спочатку був на Харківському напрямку, потім місяць в Бахмуті, потім перевели в місце, де була, зі слів Розикула, «повна жесть».Не сподівався вижити в тому пеклі. З його підрозділу залишилось лише двоє в живих. Він, попавши під мінометний обстріл, відчув, що «нема пів голови», майже втративши свідомість, скинув гранату в місце, де знаходився ворог. 
Розикул має дуже чітко окреслений героїчний характер. Велика постать, талановитий і багатогранний.Відчайдушний, справедливий, мужній і безкомпромісний чоловік.
Завдання — моделювання та виготовлення індивідуалізованої орбітальної пластини з РЕЕК (в комплекті з гвинтами для кріплення) 
Сума у 24 204,00 грн зібрана і сплачена.
Розикула прооперували 27.05.24р. Операція була важкою, але пройшла успішно. Воїн одужує.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя!

Made with