+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Шаповалов Вадим

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

05.10.23 під час виконання бойових завдань у складі десантно-штурмового батальйону поблизу н.п.Вербове Запорізької обл. в результаті ураження саморобним вибуховим пристроєм противника отримав мінно-вибухове поранення: вогнепальне осколкове сліпе поранення лівої щоки та нижньої губи, множинні вогнепальні уламкові переломи тіла нижньої щелепи, з наявністю кісткового дефекту розмірами 30х25х10 мм, рана дна ротової порожнини. Лінійний перелом альвеолярного відростка правої верхньої щелепи, що продовжується на стінки різцевого каналу та тверде піднебіння. Струс головного мозку. Вогнепальне осколкове сліпе поранення лівого плеча з ушкодженням плечової артерії та вени, гостра ішемія лівої верхньої кінцівки ІІ б ст. вогнепальне осколкове сліпе поранення м'яких тканин грудної клітки. 
Вадим народився в с. Підліснівка Сумської області.Першу освіту здобув в м.Суми за спеціальністю електромеханік.У 2019 році виявив бажання проходити службу в ЗСУ та опанувати військове ремесло в цьому ж році вступив на навчання до військової академії м.Одеса на факультет десантно-штурмових військ та морської піхоти.Після навчання проходив службу за фахом в підрозділі десантно-штурмових військ. Цікавиться спортом, технікою, туризмом, мисливською та спортивною зброєю.
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантату сітки для аугментації нижньої щелепи з титану (в комплекті з гвинтами для кріплення та 3Д друком анатомічної моделі).
 Сума в 11 570,00 грн зібрана і сплачена.
20.06.24р. Вадима прооперували. Все пройшло успішно. Одужує.
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя!

Made with