+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Виноградов Ігор

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

07.08.23 р росіяни вдарили по Покровську ракетами «Іскандер», приліт був прямо біля будинку Ігоря. Чоловік не вагаючись відправився на допомогу постраждалим та рятувальникам, які прибули на місце прильоту. Через короткий проміжок часу після першого удару, рашисти нанесли наступний. Тримаючи носилки та допомагаючи переносити поранених, Ігор сам опинився в епіцентрі вибуху. В результаті вибуху чоловік отримав мінно-вибухову травму: множинні осколкові поранення м'яких тканин голови, обличчя, тулуба, верхніх та нижніх кінцівок. Вогнепально-осколкове сліпе поранення лівої привушно-жувальної ділянки з наявністю стороннього тіла. Перелом вінцевого відростка нижньої щелепи ліворуч зі зміщенням. Гостру компресійно-ішемічну невропатію лівого лицьового нерва з вираженим парезом мімічної мускулатури. Акубаротравму. Контузію головного мозку. Контузію, анізокорію, лагофтальм, трофічний кератит лівого ока. Ангіопатію судин сітківки. Післятравматичний розрив обох барабанних перетинок, підгостру нейросенсорну приглухуватість IV-V ст., глухоту ліворуч. Посттравматичний правобічний мезотимпаніт в стадії загострення. Множинні дрібні вогнепально-осколкове сліпе поранення обох передпліч, стегон та гомілок. Відрив внутрішнього відростка лівої плечової кістки зі зміщенням. Відкритий вогнепальний крайовий перелом середньої фаланги IV пальця правої кисті. Флеботромбоз лівої н/кінцівки.
До повномасштабного вторгнення в Ігоря був успішний бізнес, він мав власну мережу піцерій, де працювали близько сотні людей. В лютому 2022 р. Ігор став волонтером, у Маріуполі розвозив піцу по підвалах і бомбосховищах. Після окупації міста продукти, які були в піцеріях, допомогли багатьом людям вижити. Зараз заклади в Маріуполі знищені. У Мирнограді довелось зачинити. Щодня на обладнанні, що вціліло, Ігор з командою виготовляли піцу, двічі на день привозили їх на Донеччину (від Покровська до Карлівки) аби роздати нужденним, також, надсилали піци у госпіталі та на передові позиції. В Покровську Ігор відкрив гуманітарну їдальню, де мешканці можуть отримати комплексний обід безплатно. Для бійців на передовій Ігор закуповував на власні кошти форму, бронежилети, каски, продовольство та самостійно відвозив на лінію фронту.На благодійну діяльність він витратив понад мільйон гривень, нічого собі не залишивши на чорний день.
Враховуючи стан Ігоря, хірургічне втручання з встановлення імплантату відбулося 07.12.23, до закриття збору. 
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованого пацієнтспецифічного імплантату ендопротеза суглобової голівки нижньої щелепи з титану та ямки з РЕЕК (з гвинтами для кріплення).
Сума в 82 247,00,00 грн зібрана та сплачена.
Наразі Ігор виписаний з відділення нейрохірургії. Лікарі відмічають, що завдяки проведеному лікуванню лицьовий нерв відновлюється. 
Дякуємо всім, хто не пройшов повз біди героя 💙 💛

Made with