+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"


+380503973972

БФ "Лікарі для героїв"

Благодійний проєкт"ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ"

підтримка реконструктивної хірургії обличчя та голови

ten.rku%40mayoreGirakil

БФ "Східна зірка"Войтовець Євген

Герой проєкту "Лікарі для героїв"

01.01.24 під ранок під час виконання бойових завдань поблизу н.п. Новомихайлівка, Донецької обл. внаслідок ворожого обстрілу отримав мінно-вибухову травму: Вогнепальне осколкове не проникне дотичне черепно-мозкове поранення із пошкодженням м'яких тканин у лобній та скроневій ділянці справа; забоєм та стисненням головного мозку тяжкого (3-го) ст., із наявністю гострої субдуральної гематоми у правій лобно-тім'яно-скроневій ділянці; крововиливом у правій скроневій частці; із субарахноїдальним крововиливом, лінійним переломами правої скроневої кістки. Виражений компресійно-дислокаційний синдром головного мозку. Контузія правого ока, травматичний мідріаз правого ока. Часткова атрофія зорових нервів обох очей. Множинні вогнепальні осколкові сліпі поранення м'яких тканин правої половини голови, верхніх та нижніх кінцівок. 
Перший час знаходився в глибокій комі. Щоб використати шанс на порятунок, одразу після евакуації з поля бою, лікарі провели Євгену декомпресивну трепанацію черепа; видалили гостру субдуральну гематому правої лобно-скронево-тім'яної ділянки, зупинили кровотечу із судин мозку, та зробили пластику твердої мозкової оболонки за допомогою окістя.
Євген народився в Криму, навчався в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна на історичному факультеті. Як і всі, хотів бути щасливим та успішним. Проводив час з друзями, багато читав та писав різні оповідання.Працював на складах, комплектував замовлення для магазинів, переважно Епіцентр.У жовтні 2023 року отримав повістку. Пройшов навчання в Англії. У середині грудня повернувся до України й у складі 79 Миколаївської десантно-штурмової бригади знаходилися біля м. Курахове.Які бойові завдання виконував та за яких обставин отримав поранення пригадати не може. Пам'ять блокує цю інформацію.
Завдання — оплатити рахунок за моделювання та виготовлення індивідуалізованої пацієнтспецифічної краніальної пластини (в комплекті з гвинтами для кріплення). 
Суму в 88 876,00 грн перерахував цивільний роботодавець Євгена — АТ "ІНФОРМТЕХ". Рахунок оплачений.
Євген готується до операції.
Дякуємо за співпрацю та допомогу герою!

Made with